Realizacja zamówienia
SzukajSkontaktuj się z nami

Całkowity czas realizacji zamówienia jest uzależniony od dostępności produktu oraz zamawianej ilości. Jeśli produkt znajduje się na magazynie to całkowity czas realizacja zamówienia wraz z dostawą wynosi przeważnie do 3 dni roboczych.

Znaczenie poszczególnych dostępności wskazanych przy produkcie można znaleźć poniżej:

Dostępny - produkt jest dostępny w jednym z naszych magazynów. W przypadku małej ilości na magazynie jej liczba jest podana w nawiasie. Klient ma możliwość zamówienia większej ilości niż podana na stronie - dodatkowe sztuki zostaną zamówione.

Dostępny na zamówienie - produkt nie jest aktualnie dostępny na magazynie i musi zostać zamówiony u producenta. Zapytaj nas o termin realizacji.

Spodziewana dostawa - produkt został przez nas zamówiony i oczekujemy na jego dostarczenie. W tym przypadku, produkt może być zamówiony i będzie wysłany z naszego magazynu natychmiast po otrzymaniu go od producenta (przeważnie w przeciągu 3-5 dni od daty złożenia zamówienia). Liczba dostępnych sztuk do natychmiastowego zamówienia podana jest w nawiasie.

Tymczasowo niedostępny - produkt chwilowo niedostępny w naszym sklepie. Klient ma możliwość pozostawienia adresu mailowego w celu otrzymania powiadomienia, gdy produkt będzie ponownie dostępny w naszym magazynie.

Progi rabatowe, które stosujemy dla zamówień w naszym Sklepie:

Kwota

Rabat

> 200 zł

2%

> 400 zł

3%

> 700 zł

4%

> 1000 zł

5%

Ponadto, każdy zakup powyżej 199 zł jest z darmową dostawą!

Dla zamówień hurtowych (przekraczających maksymalny gabaryt C w paczkomacie, tj. 41 X 38 X 64 cm, max. waga 25 kg) cena jednostkowa i termin realizacji będzie potwierdzony tego samego dnia lub w kolejnym dniu roboczym.